Hudobné odbory

 • Spev

  Individuálne hodiny spevu pod vedením fantastických lektoriek. Veľa zábavy pri tvorení vlastných verzií najpopulárnejších piesní. Neobmedzujeme sa len na klasiku! Dáme priestor na rozvinutie talentu v popovom, rockovom, muzikálovom, ľudovom alebo inom type spevu. Pokročilejší žiaci sa učia spievať s mikrofónom a školskou kapelou.

  Pre deti od 5 rokov.

  Hodina spevu trvá 1x45 minút týždenne, k tomu prislúcha 1x45 minút hodina teórie hudby raz do týždňa a v prípade záujmu aj 2x45 minút týždenne zborový spev, kde sa nacvičujú skutočné hudobné pecky!

 • Gitara

  Chceš byť frajer? Nauč sa hrať na gitare ako kráľ! Naši skúsení a šikovní lektori Ťa naučia čo potrebuješ, aby si mohol napredovať rýchlejšie než na obyčajnej škole. Budeme sa venovať Tvojim preferenciám v hudbe a nebudeš musieť trpieť pri tom, čo Ťa nebaví. My sme tu pre radosť a Tvoje zdokonaľovanie sa! Na výber máš hru na akustickú alebo elektrickú gitaru.

  Pre deti od 6 rokov.

  Hodina gitary trvá 1x45 minút týždenne, k tomu prislúcha 1x45 minút hodina teórie hudby raz do týždňa a keď sa na to cítiš, tak v prípade záujmu aj 2x45 minút týždenne zborový spev, kde sa nacvičujú skutočné hudobné pecky! Tí najšikovnejší majú možnosť začať hrať v našej školskej kapele.

 • Keyboard / klavír

  Netráp sa štyri roky hraním stupníc ako niekde inde! V našej škole sme progresívni! Skvelý lektor alebo lektorka sa Ti bude intenzívne venovať a prevedie Ťa krásnymi hudobnými melódiami podľa Tvojho hudobného vkusu. Neskôr sa naučíš aj improvizovať a hrať spolu so spevákmi.

  Pre deti od 6 rokov.

  Hodina keyboardu trvá 1x45 minút týždenne, k tomu prislúcha 1x45 minútová hodina teórie hudby raz do týždňa a keď sa na to cítiš, tak v prípade záujmu aj 2x45 minút týždenne zborový spev, kde zažiješ kopec zábavy! Tí najšikovnejší majú možnosť začať hrať v našej školskej kapele.

 • Bicie

  Od mala si si radšej klopkal a tlieskal ako spieval a tancoval? Nauč sa s nami hrať na bicie! Skvelí lektori Ti ukážu ako na to. Navyše, ak budeš naozaj poctivo cvičiť, budeš mať silné bicepsy. Fakt!

  Pre deti od 6 rokov.

  Hodina bicích trvá 1x45 minút týždenne, k tomu prislúcha 1x45 minútová hodina teórie hudby raz do týždňa a keď myslíš, že Ti okrem rytmu koluje v žilách aj spevácky talent, radi Ťa privítame na hodinách zborového spevu v trvaní 2x45 minút týždenne. Tí najšikovnejší majú možnosť začať hrať v našej školskej kapele.

 • Flauta (NOVÉ)

  Najmenej náročný nástroj aj pre menších žiačikov. Ak má Vaše dieťa hudobný sluch, dajte ho k nám na flautu. Pod vedením skúseného lektora sa naučí všetko, čo bude potrebovať vedieť nielen o flaute, ale aj o hudbe a získa dobrý základ pre hru na náročnejší hudobný nástroj.

  Pre deti od 5 rokov.

  Hodina flauty trvá 1x45 minút týždenne, k tomu prislúcha 1x45 minútová hodina teórie hudby raz do týždňa.

 • Saxofón (NOVÉ)

  Ťahá ťa to k jazzu? Páči sa Ti vysoký lesk dychových nástrojov? Máš rád osobitý feeling, ktorý sa dá vyjadriť len prostredníctvom saxofónu? Neváhaj a príď k nám. Naučíme Ťa všetko, čo potrebuješ.

  Pre deti od 6 rokov.

  Hodina saxofónu trvá 1x45 minút týždenne, k tomu prislúcha 1x45 minútová hodina teórie hudby raz do týždňa.

UK betting sites, view full information www.gbetting.co.uk bookamkers