Od 7. júna otvárame pre všetkých

Robíme všetko čo je v našich silách aby sme aspoň na pár týždňov pre vás našu školu otvorili a aspoň na zopár hodinách sa s vami stretli osobne. Chceli by sme vás však v súvislosti so spustením vyučovania poprosiť o trpezlivosť a už teraz vám ďakujeme za spoluprácu a ústretovosť.  

Ak budete mať akékoľvek otázky neváhajte nás kontaktovať. Do 7.6. ešte bude kancelária pracovať v obmedzenom režime. Radi vám však na vaše otázky odpovieme e-mailom.  

Veľmi sa na vás tešíme, už sme ani nedúfali, že sa ešte v tomto školskom roku uvidíme

Váš tím Ebony

  • Prešovský región sa v covid-automate prehupol do oranžovej farby, čo znamená, že môžeme na základe aktuálnych opatrení otvoriť prezenčné vyučovanie vo všetkých odboroch bez obmedzení už od pondelka 31.5.2021. 

  • Prezenčné vyučovanie obnovíme na všetkých našich pobočkách (okrem MŠ) vo všetkých odboroch bez obmedzení od pondelka 7.6.2021. Termín otvorenia sme zámerne posunuli o týždeň neskôr aby mali učitelia čas pripraviť žiakov aj seba na túto zmenu. V najbližších dňoch vás bude kontaktovať váš učiteľ aby sa s vami dohodol, či sa hodín budete v júni zúčastňovať prezenčne alebo dištančne. Akékoľvek vaše rozhodnutie budeme rešpektovať. 

  • Mali by sme od pondelka 7.6.2021 nadviazať na rozvrhy zo začiatku školského roka. Niektorí si však po tak dlhej dobe nepamätáte kedy ste na mali pôvodne hodinu dohodnutú, mnohým z vás sa zmenil školský rozvrh alebo termíny iných krúžkov. Preto sa dohodnite so svojím učiteľom, či vám vyhovuje deň a čas hodiny z pôvodného rozvrhu zo septembra. 

  • Za mesiac jún bude potrebné uhradiť poplatok za jeden mesiac (bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pokračovať prezenčne alebo dištančne). Ak si nie ste istý sumou alebo údajmi pre platbu, kontaktujte prosím kanceláriu školy. 

  • Vysvedčenia budeme deťom odovzdávať v dňoch 28.6., 29.6. a 30.6.2021


EBONY

www.cvcebony.sk
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

KONTAKT

Budovateľská 34, Prešov
0911 571 286

Sociálne siete