Zmeny vo vyučovaní v rámci opatrení COVID-19

Vážení rodičia, milí žiaci, naši "eboňáci", vzhľadom k novým usmerneniam a opatreniam v súvislosti so šírením vírusu COVID-19 na Slovensku by sme vás radi informovali o zmenách vo vyučovaní v našej ZUŠ a CVČ.

Uvidíme ako sa bude situácia ďalej vyvíjať a budeme vás o všetkých zmenách informovať prostredníctvom našej webovej stránky aj prostredníctvom nášho facebookového profilu. Sledujte nás. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre vás v kanceláriách na našich pobočkách v Ľuboticiach a v Prešove každý pracovný deň od 13:00 do 19:00. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a za to, že ostávate s nami!   Buďme zodpovední, dôslední. Veríme, že to všetci zvládneme v zdraví a čoskoro budeme môcť vo všetkých odboroch pokračovať klasickou formou vyučovania.

Pevné zdravie!

Váš tím Ebony

  • skupinové hudobno-pohybové programy pre najmenších Eboníček a Ľudové krôčiky sú až do odvolania ZRUŠENÉ na všetkých našich pobočkách aj v priestoroch MŠ. Preto poplatky za tieto programy nie je potrebné zatiaľ uhradiť

  • skupinové programy vo výtvarnom odbore, tanečnom odbore (tanec junior, tanec a tanečná príprava), literárno-dramatickom odbore (herectvo) prechádzajú na dištančnú formu vyučovania. Učitelia budú v najbližších dňoch kontaktovať žiakov s ďalšími podrobnými informáciami kedy presne a akou formou bude v jednotlivých odboroch dištančné vyučovanie prebiehať. Poplatky za tieto odbory nie je potrebné uhrádzať - dištančná forma vyučovania je pre našich žiakov BEZPLATNÁ. Ak ste poplatky za odbory, v ktorých sa nevyučuje alebo vyučuje dištančnou formou už uhradili budú vám tieto poplatky automaticky presunuté do ďalšieho obdobia kedy sa opatrenia uvoľnia a vrátime sa ku klasickému vyučovaniu.

  • individuálne hodiny v hudobnom odbore (spev, flauta, saxofón, klavír, keyboard, gitara, elektrická gitara, basová gitara, bicie) pokračujú naďalej bez zmeny podľa rozvrhu. Naďalej však platia všetky opatrenia, o ktorých sme vás informovali. Prosíme rodičov aby poplatky za prvý polrok uhradili podľa inštrukcií, uprednostníme bezhotovostnú platbu.

  • podľa rozvrhu bez zmeny bude prebiehať aj vyučovanie hlasovej prípravy/hlasovej výchovy pre spevákov

  • hodiny zborového spevu pre spevákov (zbor) a hodiny hry v kapele (školská kapela) pre hudobníkov sú až do odvolania ZRUŠENÉ  

  • skupinové vyučovanie hudobnej teórie/hudobnej náuky je na všetkých našich pobočkách až do odvolania ZRUŠENÉ. Podľa potreby zaradia učitelia časť hudobnej teórie do vyučovania individuálnych odborov.


EBONY

www.cvcebony.sk
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

KONTAKT

Budovateľská 34, Prešov
0911 571 286

Sociálne siete