Koncert Ebony 90´s

on .

Koncert EBONY 90´s sa blíži závratnou rýchlosťou. V dňoch 14., 15. a 16. mája 2017 sa v PKO Čierny orol v Prešove uskutoční dlhoočakávané podujatie, na ktoré sa tešia naši malí i veľkí Eboňáci. Ako už napovedá samotný názov, bude sa venovať hudbe 90-tych rokov.

V každý deň koncert začne o 17.00hod, no bude potrebné s deťmi prísť skôr kvôli generálke. Lektorky a lektori Vás budú inštruovať so všetkými podrobnosťami už o niekoľko dní.

Nezabudnite si však pred touto veľkou udalosťou zakúpiť lístky. Cena 4€/kus. Účinkujúce deti a všetci naši žiaci lístok nepotrebujú. Rovnako nie je potrebné mať zakúpený lístok pre deti, ktoré budú sedieť rodičom v hľadisku na kolená.

AKO SI ZAKÚPITE LÍSTKY?
1. V pracovných dňoch v kancelárii Ebony na Budovateľskej 34 od 14.00 - 19.00 si máte možnosť zakúpiť lístky. Platiť je možné len v hotovosti.

2. Od lektoriek v hotovosti po vyučovacej hodine v ZUŠ Ľubotice.

3. Rodičia, ktorých deti navštevujú krúžok Eboníček a Ľudové krôčiky (MŠ) nech zapíšu požadovaný počet lístkov na zoznam, ktorý lektorky v týždni od 1. do 5. mája vyvesia v jednotlivých MŠ na nástenky. Pri zoznamoch budú visieť aj pokyny k objednávaniu lístkov. Pokiaľ sa nestihnete zapísať, máte možnosť si zakúpiť lístky už len priamo v kancelárii Ebony na Budovateľskej 34 v pracovných dňoch od 14.00 do 19.00.

4. Čo sa týka zakúpenia lístkov v ZŠ, kde prebieha krúžok Eboník, lístky sa kupujú priamo od lektorky po skončenní hodiny.

Prosíme, aby ste pri platbe za lístky mali vopred prichystanú presnú hotovosť, najmä ak si lístky kupujete od lektorky.

V prípade otázok nás môžete kontaktovať e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

UK betting sites, view full information www.gbetting.co.uk bookamkers