EBONY prijme nové lektorky!

on .

SZUŠ Ľubotice a SCVČ Ebony prijme do pracovného pomeru lektorky na tieto pracovné miesta:


1. Tanečníčka

Požadované vzdelanie: stredná pedagogická škola + pôsobenie v tanečnom telese, konzervatórium alebo vysoká škola so zameraním na tanec.

Popis pracovnej náplne:

" Vedenie tanečného odboru pre deti od 5 do 8 rokov.

" Tvorivá práca a voľná ruka pri realizovaní tanečných nápadov. 

" Vedenie pedagogickej dokumentácie.

" Krúžky prebiehajú na našich prevádzkach - Budovateľská 34, Prešov a Pod Hájom 10, Ľubotice a na ZŠ, s ktorými spolupracujeme (napr. ZŠ Kapušany). Je možné, že v rámci jedného dňa bude potrebné odučiť hodiny na viacerých z týchto prevádzok, preto je vlastný automobil výhodou. Cestovné náklady preplatíme.

" Každoročne sa organizuje viacdňový koncert, na ktorom lektorka s deťmi predvedie tanečné číslo. Lektorka si vlastnoručne pripraví kostýmy a kulisy a s pomocou nášho kolegu prichystá aj hudobný mix.

" Na záver školského roka lektorka pripraví deti na záverečné a postupové skúšky do ďalšieho ročníka a odovzdá im vysvedčenie.

Ponúkame: Prácu na úväzok, zaškolenie, tvorivé prostredie, priateľský kolektív, možnosť kreatívnej sebarealizácie a rôzne motivačné bonusy.

 

2. Klaviristka

Požadované vzdelanie: stredná pedagogická škola + pôsobenie v hudobnom telese, konzervatórium alebo vysoká škola so zameraním na hru na klavír.

Popis pracovnej náplne:

" Výučba hry na klavír, predovšetkým vyššie ročníky a pokročilejších žiakov.

" Možnosť tvorivej výučby a voľná ruka pri vedení hodiny.

" Vedenie pedagogickej dokumentácie.

" Krúžky prebiehajú na našich prevádzkach - Budovateľská 34, Prešov a Pod Hájom 10, Ľubotice. Je možné, že v jeden deň bude lektorka vyučovať na jednej a v iný deň na druhej prevádzke.

" Každoročne sa organizuje viacdňový koncert, na ktorom sa prezentujú deti zo SZUŠ a SCVČ. Lektorka vyberie a pripraví najšikovnejšieho žiaka (žiakov) a prichystá skladbu podľa danej tematiky, s ktorou sa žiak (žiaci) budú na koncerte prezentovať.

" Na záver školského roka lektorka pripraví žiakov na záverečné a postupové skúšky do ďalšieho ročníka a odovzdá im vysvedčenie.

Ponúkame: Prácu na úväzok, zaškolenie, tvorivé prostredie, priateľský kolektív, možnosť kreatívnej sebarealizácie a rôzne motivačné bonusy.


 

Pokiaľ spĺňate podmienky požadovaného vzdelania, zašlite nám svoj životopis na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tešíme sa na nové kolegyne!

UK betting sites, view full information www.gbetting.co.uk bookamkers